Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Ağ Ürünleri

Ağ Ürünleri

Ağ Ürünleri 

Ağ ürünleri  ev, ofis gibi ortamlarda bağlantınızın sağlıklı bir şekilde cihazlara ulaşabilmesi için kolaylık sağlar. Dağıtıcı ve güçlendirici seçenekleri bulabilirsiniz.
Ağ ürünleri  internet bağlantısı sağlamak, cihaz değiştirmek gibi amaçlarla kullanılan geniş kapsamlı bir kategoridir. Ağ ürünleri fiyatları ve modelleri birbirinden avantajlı fırsat ürünleriyle temin edilebilir.

Ağ Ürünleri Fiyatları ve Modelleri Nasıl Seçilmeli?

Ağ ürünleri tercihlerinizi yaparken model, marka ve fiyat kapsamında değerlendirme yapabilirsiniz. Ne aradığınızı öncelikle doğru bularak ilerlemelisiniz. Teknik anlamda ihtiyacınız olan cihazı belirlediğinizde bütçe sayı kısımlarına geçebilirsiniz. Örneğin homeplug ağ adaptörü ev ortamında kullanılan genişletici ağ etkili bir üründür.

1 . Homeplug Ağ Adaptörü Modelleri

Homeplug ağ adaptörü genişletici cihaz, evinizde var olan elektrik kabloları ile bir ağ oluşturmanızı sağlamaktadır.  En büyük avantajı ağ ürünleri arasında bir kablo karmaşasına neden olmadan kullanım sağlamasıdır. Adaptör ağ ürünleri fiyatları ve modelleri 400- 700 TL aralığında değişmektedir.

2. Access Point Rourter Ne İşe Yarıyor?

Access point rourter sinyallerinizin ulaşmadığı birçok yer için etkili bir cihazdır. İç ortamlarda kullanılabilen ağ ürünleri olmasının yanında dışarıda da kullanılabilir. Dış mesafede kullanılan cihazların mekanizması ile homeplug ağ adaptörü birbirinden tamamen farklıdır.  Ayrıca iç mekanizmada ağ bağlantısını sağlayan cihaz da ağ ürünleri fiyatları ve modelleri açısından farklı bir görünümdedir.

3. Ethernet Kartları ile Çoklu Giriş

 Ethernet kartları bağlantı kurmak ve farklı giriş bölmelerini sağlamak adına çok yönlü bir üründür. Kart içerisinde hem giriş alanı hem de hafıza desteği elde edebilirsiniz.  Ağ ürünleri kapsamında ele alınabilmekte ve GB hafıza kart detayı değişebilmektedir.

4. Modemler

Modemler antenli, antensiz, iki ve dört antenli gibi seçeneklerle kategoride sunulmaktadır. Kapsam ağ ürünleri fiyatları ve modelleri açısından modemin ayrıntılarına bakarak seçim yapmalısınız. Fiyat Aralıkları 600-3.000TL olarak görülebilir. Homeplug ağ adaptörü ve modemlerin farklı kullanım değerlendirmesi yapılabilir.

 5. Patch Paneller ve Kaset Bağlantısı

Patch paneller boş platformlar olarak çok yönlü işleve sahiptir. Konnektör bağlayabilme, kablo sabitlemeye uygun imal edilen tırnak yapısı ile ayrıcalıklı kullanım sunar. Kaset bağlantısı için kaynaklanan bölümü vardır. Ağ ürünleri kapsamı dışında bir ürün olarak değerlendirilebilir. 

6. Switchler Nedir?

Switchler 24 veya daha farklı sayıda girişi olan çok yönlü bir merkezi cihazdır. Bağlantı noktalarına göre ağ ürünleri fiyatları ve modelleri kapsamı değişebilir. Çalışma modlarına göre oteller, video izleme alanları ve ağ ürünleri gereken diğer yerlerde kullanılabilir.

7.  Kablosuz Ağ Adaptörleri Fiyat Aralığı

Kablosuz ağ adaptörleri tüm cihazlar için maksimum ağ hızını sağlayan mekanizmalardır. Kolay konumlandırma imkanı olan yerlerde homeplug ağ adaptörü harici bir ürün olarak değerlendirilebilir. Kalabalık ağlarda bile hız kesmeden devam edeceğiniz cihazın fiyat aralığı 200-1000 TL şeklindedir.

8. Firewall Cihazları Kaç GB Sınırı Var?

Firewall cihazları yüksek bağlantı noktası oluşturma, kaydetme, raporlama gibi birçok işlevi yerine getiren profesyonel cihazlardır. 256 GB'a kadar genişletilebilir depo alanı ve güç kaynağı bulunmaktadır. Ağ ürünleri fiyatları ve modelleri 20.000TL’ye kadar görülebilir.

9. Antenler Menzil Özellikleri Neler?

Antenler yüksek kazanç sağlayan menzil ürünlerdir. Çalışma frekansı, radyo konektörü açısından yüksek tasarım ürünler 70- 1400 TL’ye kadar bulunabilir. Kolay montaj avantajlarını bulabilir, çok yönlü kapasiteden faydalanabilirsiniz.

Homeplug ağ adaptörü ve diğer tüm ürünleri https://www.alisverismoodum.com/sitesinden temin edebilirsiniz. Kolay satın alım özellikleri, uygun fiyatlandırma artılarını kullanabilirsiniz. Teknik özelliklerin her biri ürün kapsamında değişebilmektedir. Özellikleri değerlendirirken ürün temelli ele alınması beklenti ve sonuç açısından soruna neden olmaz.

 
 
Yükleniyor...