Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Nas Veri Depolama Ürünleri

Nas Veri Depolama Ürünleri

Nas Veri Depolama Ürünleri 

Ağa bağlı depolama yani NAS veri depolama ürünleri son dönemlerde artan depolama ihtiyacını karşılamaya yöneliktir.

NAS veri depolama ürünleri ile ağ bağlantısında bulunan bir kutu ile bu kutuyla bağlantı kuran bir ya da birden fazla sabit diskle kullanılan NAS cihazları elde edilir. Bu ürünler genellikle LİNUX işletim tabanlı bir sistemle çalışırlar.
Nas veri depolama ürün modelleri ile ağ bağlantısı üzerinden IP ile erişim sağlanır. Bu sayede tabletler, bilgisayarlar ve cep telefonları ile verilere ulaşmak mümkün olur. Bu ürünlerde bulunan multimedyaya da bu sistem üzerinden ulaşılabilir.

Nas Veri Depolama Ürünleri Özellikleri Nelerdir?

Nas veri depolama ürünleri bilgi güvenliği ve kişisel bulut imkanı gibi özelliklere sahiptir. Bilgi güvenliği yönünden bakıldığında NAS sunucuya birden fazla sayıda sabit disk takılabilir. Bu sayı genellikle en az 2 en fazla ise 8 olarak ifade edilir.
Nas veri depolama ürün markaları üretimlerinde aynalama sistemi olması sayesinde güvenliğin üst düzey olmasını sağlar. Veri güvenliğini sağlamak adına aynı kapasitedeki diskler ayrı ayrı yazılır fakat bunlardan biri görünür olur.
İsteyen kullanıcılar Nas sunucularını işyerlerinde ya da evlerinde kişisel bulut hizmeti olarak kullanabilirler. Bunun için gerekli ayarlamaların yapılması yeterli olacaktır. Nas veri depolama ürün markaları bununla ilgili bilgilendirme yapmaktadır. Bu sayede ilgili verilere internet üzerinden erişim sağlanabilir.

Nas Veri Depolama Ürünleri Neden Önemlidir?

Ev ya da işyerlerinde verilere erişilemediğinde satış kaybı, kötü müşteri deneyimi, ekip çalışmasında problemler ve daha pek çok sorun meydana gelir. Bunları önlemek ve verimliliği artırmak adına nas veri depolama ürünleri tercih edilir. Alınan ürün ya da ürünler ile düşük maliyet, büyüme kapasitesi, kullanım kolaylığı ve veri yedekleme rahatlığı gibi avantajlar elde edilir. Bu durum tüm nas veri depolama ürün modelleri için geçerlidir.
Nas veri depolama ürün markaları tarafından satışa sunulan ürünlere ulaşmak için https://www.alisverismoodum.com/ adresi ziyaret edilmelidir. Sitede Synology markasına ait farklı özelliklere ve fiyatlara sahip çok sayıda ürün yer alır. Ürün kapasitesi arttıkça fiyatlar da artar.
 
Yükleniyor...