Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Anakartlar

Anakartlar

Anakartlar

Tecrübe ve müşteri güveni ile sektörde en kaliteli hizmet veren sitemiz bütün kurumlara teknolojiye ait bütün ürünlerin satışını sunmaya devam eden sitemizde anakartları da güven ile alabilirsiniz.
Anakartlar günlük hayatımızda hemen hemen her elektronik aletlerimizin önemli bir ürünü olmaktadır. Sitemiz de her zaman anakartları çok rahatlıkla alabilir ve kullanabilirsiniz. Türkiye'nin her yerinden sipariş alan sitemiz en kaliteli ürünleri ile teknoloji alanında bir numaralı site olmaktadır. Sitemiz her zaman 7 / 24 haftanın her günü hizmet vermektedir.

Anakart Nedir?

Anakart; özellikle bilgisayarda kullanılan bir ana ürün olsa da artık televizyondan tutun da pek çok elektronik aletlerin üzerlerinde bulunmaktadır. Anakart herhangi bir elektronik cihazın içerinde iskelet görevi yapmaktadır. Cihazların çok iyi çalışması için anakart çok önemlidir. Anakartların en önemli görevi ise elektronik cihazların çalışmasına yardımcı olacak bütün parçaların uyumlu bir biçimde çalışmasını sağlamaktır. Sitemiz de her zaman anakart satışları vardır. Anakart kısacası bir insanın  nasıl iskeleti rahatsızlandığında her yerinde hastalıklar çıkar bu anakart ta elektronik cihazlar için çok önemli olmaktadır. Anakart  olmaz ise ürünler hiç bir işe yaramaz.

Anakart Modelleri

Anakart modelleri pek çok olmaktadır. Anakart modelleri kendi aralarında 4 çeşit olmaktadır.  
1-XT Anakartlar; şahsi bilgisayarlarda kullanılan ilk anakart modeli olmaktadır. Sitemizde rahatlıkla bulabilir ve alabilirsiniz.
2-AT Anakartlar; bu anakartı alırken klavye girişlerine dikkat etmeniz gerekir. Çünkü ucu geniş olmaktadır. işlemci değiştirlmnesi mümkün olmayan anakarttır.
3-ATX Anakartlar; bu kartın giriş çıkış desteği çok fazladır. Sitemizi ziyaret ederek detaylı bilgileri de görebilirsiniz.
4-BTX Anakartlar; üretilmesinin temel amacı işlemci ve ısınan parçaları daha iyi soğutması dır. Her zaman sitemizi ziyaret ederek anakart markaları, modelleri  ve özellikleri ile detaylı bilgiler öğrenebilirsiniz.

Anakart Fiyatları

Sitemiz de anakart fiyatları sizlerin  seçtiği anakart modeli, markası ve özelliklerine göre değişmektedir. Diğer sitelere nazaran anakart fiyatları sitemiz de uygun ve ekonomik fiyatlar ile satılmaktadır. Her anakartın kendine ait fiyat bilgileri sitemiz de günlük güncellenmektedir. Sitemizi ziyaret ederek fiyatları inceleyebilirsiniz.

 
Yükleniyor...