Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Bellekler - RAM

Bellek ve Ram

Bellek ve Ram

Sitemiz elektronik ve teknoloji ürünleri alanında perakende satış alanında en iyi hizmet veren site olmaktadır.  Bellek ve ram satışları içinde en çok tercih olan site olmaktadır.
Bellek ve ram almak istediğiniz de mutlaka sitemizi ziyaret  ederek istediğiniz ürünü  rahatlıkla alabilirsiniz. Ürünlerimiz çok kaliteli ve garantili olmaktadır. Sitemiz  elektronik aletler üzerine en son çıkan teknolojiye uygun olarak satılmaktadır. Günlük hayatımız da çok tercih edilen bellek ve ram artık vazgeçilmezlerimiz arasında olmaktadır.

Bellek ve Ram Nedir?

Ram; teknolojinin çok gelişmesi ile beraber hesaplama yapmakta olan bütün cihazların çok daha hızlı çalışmasını sağlamaktadır. Akıllı telefon , televizyon, tablet, fotoğraf makinası ya da oyun konsollarının en kritik parçalarından bir tanesi olan ram belleği çok önemli bir parçadır.

Bellek ve Ram Modelleri

Ram’ler adeta hesap çizelgesi olarak üretilmiştir. Sitemiz de her zaman istediğiniz bellek ve rami bulabilir ve satın alabilirsiniz. Bellek ve ram modelleri birden fazla olmaktadır. Sitemiz de her zaman bellek ve ram modelleri hakkında detaylı bilgileri görebilirsiniz. İstediğiniz bellek ve ram için inceleme yapabilirsiniz. Sitemiz her gün kendisini güncellenmektedir. Bellek ve ram modelleri;
·         Statik ram,
·         Dinamik ram,
·         Dımm ram,
·         Double sided dımm ram,
·         Sdr sdram,
·         Ddr sdram,
·         Ddr2 ram ve daha pek çok modeli olmaktadır.

Bellek ve Ram Markaları

Sitemiz de bellek ve rama ait hemen hemen bütün markalar satışa sunulmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz dilediği bellek ve ram markalarını alabilirsiniz. Sitemiz de olan markalar ise;
·         XPG,
·         Adata,
·         Samsung,
·         HyperX,
·         Crucial,
·         G.Skill,
·         Corsair,
·         Kingston markaları sitemizde mevcut olmaktadır.

Bellek ve Ram Fiyatları

Bellek ve ram fiyatları sizlerin alacağınız özelliklere, markaya ve modele göre değişmektedir. Sitemiz de bellek ve ram fiyatları diğer sitelere nazaran çok uygun ve çok uygun fiyatlarda sizlere sunulmaktadır. Bellek ve ram fiyatları hakkında sitemizi inceleyebilir ve detayları görebilirsiniz. Sitemiz 7/24 haftanın her günü hizmet vermektedir.

 
Yükleniyor...