Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Baskı Ürünleri

Baskı Ürünleri

Baskı Ürünleri 
Baskı ürünleri tarayıcı ve yazıcılar gibi kapsamlı seçenekleri bünyesinde barındırmaktadır.  Kategori içerikleri yeni ürünlerle birlikte değerlendirilebilir.

Baskı ürünleri çıktı alınması gereken durumlarda model ve fiyat açısından çeşitli şekillerde değerlendirilebilir. Tarayıcılar, yazıcı ve baskı ürünlerinin kapsamı için teknik özellikleri inceleyerek hareket etmek faydalı olacaktır. Baskı ürünleri fiyatları ve modelleri yeni ürünlerdeki ve eski ürünlerdeki kampanyaları kaçırmamanız önerilir.

Baskı Ürünleri Neler | Yazıcılar, Tarayıcılar Özellikleri

Baskı ürünleri kategorisinde ofisler, oteller, hastaneler, okul ve kurumsal olan olmayan tüm yerlerde kulanım sağlanabilir. Yazıcılar yaygın çıktı ürünlerinden biridir. İşlerinizin önemli bir kısmını yazıcı ve tarayıcılarla halledebilirsiniz. Baskı ürünleri fiyatları ve modelleri belgeyle işleri yürüttüğünüz yerlerde önemlidir.

1 . Tarayıcılar Kaç Sayfa Kapasiteli?

Tarayıcılar bir belgeyi okuma ekranına göstererek kopyalanarak bilgisayara nakledilmesini sağlayan sistemdir. Yazıcılar tam tersine işleve sahip olmakla beraber fiyat ve model açısından oldukça fazla seçeneği bulabilirsiniz. 60 sayfa kapasiteli 3000 sayfa özellikli ürünleri değerlendirebilirsiniz.

2. Yazıcılar Hangi Özelliklere Göre Alınır?

Yazıcılar sayesinde belgelerinizin çıktısını alırken işlevsel hız kazanırsınız. Çıktı alınan özellikler renk ve baskı değerlendirmesini gerektirmektedir. Baskı ürünleri fiyatları ve modelleri arasından doğru değerlendirme yaparken 900-7000 TL aralığında bütçeniz bulunmaktadır.

 3. Baskı Makineleri Kapsamı Nedir?

Baskı makineleri çıktısı alınacak olan malzemenin özelliğine göre değişebilmektedir.  Basit bir karşılaştırma yapılırsa baskı ürünleri fiyatları ve modelleri ile epey farklar vardır.  Profesyonel iş yerlerinde yaygın şekilde kullanılan ürünlerdir. Kağıt malzeme dışı ürünler söz konusudur.

Fotokopi Makinesi Modelleri ve Fiyatları Nedir?

Yazıcı tarayıcı fotokopi makinesi modelleri ve fiyatları 5000 TL üst limitle değişme payı olmakla beraber değerlendirilebilmektedir. Yazıcılar ile kullanım bakımından hepsi bir arada sistemin olduğundan bahsedilebilir. Fotokopi makinelerini çok yönlü tarayıcılar gibi de kullanmak üzere değerlendirebilirsiniz.
Baskı ürünleri denince akla ilk gelen fotokopi makinesinde ağ bağlantısı önemli bir detaydır. Hızlı bağlantı sayesinde bilgisayarınızdan çoklu işlev elde edilebilir. Kablolu ve kablosuz ağlar ile manuel kullanım seçeneğiniz vardır.

Fotokopi baskı ürünleri USB ara yüzü sayesinde hızınızı depolama ile birleştirmektedir. USB Direct Print özelliği yazıcılar açısından memnun kalacağınız avantaj sunar. Medya kartları özelliği baskı ürünleri fiyatları ve modelleri açısından belirleyici kriter olabilir.

Wireless LAN ve LAN, Wi-Fi Direct, dahili Ethernet özelliklerini bulacağınız tarayıcılar bir fotokopi makinesinden fazlasını sunmaktadır. Baskı ürünleri fiyatları ve modelleri üründen alacağınız yan hizmetlerle doğrudan bağlantılıdır.

Mobil bağlanabilirlik özelliği baskı ürünleri kapasitesini cihaz seçeneği bakımından çeşitlendirmek demektir. Kablosuz kurulum desteği de olan mobil fotokopi cihaz yazıcılar kullanılacağı anda devreye girebilecektir. Telefon internetini kullanabilir, tarayıcılar üzerinden dilediğinizi aktarabilirsiniz.

1 . Hangi Print Sistemle Destekleniyor?

Baskı ürünleri fiyatları ve modelleri fotokopi print sistemleri  Air/Print, Google- Cloud /Print, i-Print/Scan ile desteklenmektedir. Kağıt özellikleri baskı ürünleri sonucunu da belirleyeceği için önemli evraklarınızı kolayca çoğaltma imkanı verir.

2. Fotokopi Makinesi Kablosuz Ağ Güvenliği Hangi Sistem?

Belirleyici etken baskı ürünleri fiyatları ve modelleri incelemesi yapılırken kablosuz ağ sistemlerini değerlendirmelisiniz. Baskı ürünleri bağlantıda kesintiler sorunlara neden olacağı için güçlendirilmiş sistemlerle işleminizi yapabilirsiniz:
  • 32 karakter = BİT SSID
  • 64--128=WEP
  • TKIP/AES =WPA/PSK
  • AES= WPA2/PSK özellikleri kaydedilebilir.
3.  Fotokopi Makinesi İşletim Sistemi Hangilerinde Geçerli?

Windows işletim sisteminde sırasıyla Vista,7,8,8.1,10 için tarayıcılar geçerlidir. Ayrıca Mac OS X, Server 2008 2012 R2 aralığında da geçerlilik söz konusudur. Tam detay bilgi için ürün açıklamasını  https://www.alisverismoodum.com/  sitesinden görebilirsiniz.

4. Önerilen Aylık Fotokopi Çıktısı Miktarı Nedir? Ne Kadar Sürede Çıktı Alınıyor?

5-6 saniyelik sürede sonuç veren fotokopi makinesinde aylık toplam 1500 taneye kadar çıktı alınabilir. Önerilen miktar dışında alım olursa tarayıcılar üzerinde yıpranma olasılığı artabilir.
 
 

 
Yükleniyor...