Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Usb Bellekler

Usb Bellekler

Usb Bellekler

En çok kullanılan teknolojik ürünler kategorisinde bulunan Usb Bellekler fiyat, kapasite, kalite ve marka yönünden birbirinden ayrılır.
Veri depolama cihazları arasında yer alan Usb Bellekler kalıcı olarak taşıma ve depolama yapmayı sağlar. Uzun ömürlü, küçük ve yüksek kapasiteli olması bu ürünlerin en beğenilen özelliklerindendir. Piyasadaki ürünlere bakıldığında usb bellek çeşitleri için hafıza kapasitesi 256 GB saklama alanına kadar çıkar.
Elektronik bir yapıda üretilen Usb Bellekler durağan özelliktedir yani hareketli bir parçaya sabit değildir. Bu nedenle ürünlerin hassasiyeti biraz daha yüksektir. Kullanım alanlarına bakıldığında dijital fotoğraf makineleri, bilgisayarlar, cep telefonları, mp3 oynatıcılar ilk sıralarda gelir. Usb bellek markaları bu alanlarda kullanıma yönelik üretim yaparlar.

Usb Bellekler Ve Özellikleri

Usb bellek çeşitleri kendi içerisinde kapasitesine göre sınıflandırılır. Bu kapsamda 8 GB ile başlar ve artarak devam eder. Aynı zamanda türler içerisinde SD kart, memory stick, compact flash, smart media, multimedia card gibi seçenekler de mevcuttur. Bunar için geçerli olan usb bellek fiyatları farklılık gösterir.
İhtiyaç duyulan depolama alanı büyüdükçe usb bellekler, taşınabilir ve sabit harddiskler gibi veri depolama ürünlerinin kapasitelerinde de artış görülmektedir. Bu artışla birlikte fiyatlarda da artış yaşanır. Eğer işyerinde kullanım için depolama alanı aranıyorsa bu durumda 1 TB gibi daha büyük boyutlarda usb bellek çeşitleri satın alınabilir.

Usb Bellek Fiyatları

Veri depolamayı daha verimli hale getirmek adına kaliteli ve güvenilir ürünler satın almak gerekir. Bu amaçla doğrudan usb bellek fiyatları yerine kapasite ve kalite kıyaslaması yapılmalıdır. Genellikle usb bellek markaları farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. Bunların hepsini bir arada görebilmek için online alışveriş tercih edilebilir.
En çok tercih edilen usb bellek markaları içerisinde Kıngston ürünleri ilk sırada gelir. Buna alternatif olarak Kıoxıa da satın alınabilir. Markalarda 256 GB’a kadar seçenekler mevcuttur. Ortalama 40 TL ile başlayan usb bellek fiyatları 300 TL civarlarına kadar çıkar. Online alışverişlere özel düzenlnene kampanyalar sayesinde usb bellekler daha uygun fiyatlarla https://www.alisverismoodum.com/ adresinden sipariş verilebilir.
 
Yükleniyor...