Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Print Server

Ürün bulunamadı.

Print Server

Print Server

Print serverlar, birden fazla yazıcı üzerinden çıktı almanızı sağlayan sistemlerdir. Bu araçlar sayesinde zamanı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Print server ortak bir ağ üzerinden tüm cihazların printerlara bağlanmasını sağlar. Bu ürünler pek çok yerde görebilirsiniz. Çıktı ve yazı işleri konusunda işletmelerin işlerini daha kolay bir hale getiren bu ürünler günümüzde farklı özelliklere sahiptir.

Print Server Hakkında

Print Server modelleri, yerel ağ üzerinde bulunan bilgisayarlarla hızlı bir şekilde bağlantı kurulmasına yardımcı olur. Print server kullanarak tarayıcı, yazıcı ya da kamera gibi cihazlarla iletişim kurabilirsiniz. Yazıcı sunucuları birden fazla bilgisayara erişim sağlayarak her bilgisayarın aynı anda işlem yapmasını sağlar. İşlemleri öncelik sırasına da koymanızı sağlayan Print server ürünleri verimli bir iş bölümü oluşturur.
Kolay kurulumu ve çoklu OS destekleyen yapısı sayesinde zamandan kazandıran bu cihazlar, ergonomik tasarımları ile fazla yer kaplamıyor. Yüksek hızlı işlemcileri sayesinde baskı işlerinin pratik bir şekilde yapılmasını kolaylaştırıyor.

Print Server Nasıl Seçilir?

Print server seçerken ilk olarak kullandığınız işletim sistemine dikkat etmeniz gerekir. Genel olarak print serverlar bütün işletim sistemlerini büyük oranda desteklemektedir. Ürünün özelliklerini dikkate almadan satın alacağınız cihaz işletim sisteminizle uyumsuz olabilir. Bu durum başınızı ağrıtabilir. Geniş bir iş ağınız bulunuyorsa kablosuz cihaz seçmeniz sizlerin yararına olacaktır.
Print server modelini, USB yazıcı üzerinden kullanmak isterseniz network desteklediğinden de emin olmanız gerekiyor. Yeni nesil yazıcıların büyük bir bölümü USB uyumludur.

Print Server Fiyatları

Print Server fiyatları markaların ürünlerine değişmektedir. Bu cihazların kablolu ya da kablosuz olmak üzere iki farklı çeşidi yer almaktadır. İhtiyaçlarınıza uygun sistem seçmeniz sizlerin yararına olacaktır. Print serverlar; kablolu ya da kablosuz özelliklere göre farklı fiyatlarda yer alır. USB 2.0 bağlantı hızına sahip cihazlar sizlere üstün bir performans sunar.  Bu cihazların kablosuz modelleri daha ergonomiktir. Bu nedenle daha yüksek fiyatlıdır. Kablolardan kurtulmak isteyenler kablosuz modellere yönelebilir. Piyasa üzerinde bir çok markanın Print Server cihazı bulunmaktadır. İhtiyaçlarınızı karşılayacak Print Server markalarına ait ürünleri https://www.alisverismoodum.com adresinden kolayca satın alabilirsiniz.

 
Yükleniyor...